Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca - Programista PHP

(Warszawa, Warszawa, )

ManBase - innowacyjna firma wspierająca procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, innowacyjnej, działającej na rynku polskim firmy typu software house, która dostarcza najwyższej jakości produkty i usługi IT dla firm z sektora instytucji finansowych, farmacji, telekomunikacji i mediów, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Programista PHP
Kod aplikacji: IZZ/006/BC/P
Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA
analiza oraz implementacja nowych funkcjonalności w środowisku PHP/Kohana/MongoDB
tworzenie nowego oraz rozwój istniejącego systemu
czynny udział w pracach projektowych
prowadzenie dokumentacji technicznej
wdrażanie dostarczanych rozwiązań

WYMAGANIA
min. 3 letnie doświadczenie w dziale IT
min. roczne doświadczenie na stanowisku Programisty PHP
komunikatywna znajomość języka angielskiego
znajomość języka PHP5 (OOP)
dobra znajomość HTML, CSS
dobra znajomość JavaScript (głównie jQuery)
umiejętność projektowania i tworzenia relacyjnych baz danych
sprawne posługiwanie się dowolnym frameworkiem (MVC)
znajomość nowych technologi PHP 5.3/5.4, HTML5, CSS3 będzie atutem
mile widziana umiejętność tworzenia aplikacji przy użyciu frameworków Kohana
mile widziana podstawowa wiedza z zakresu konfiguracji serwera LAMP
znajomość systemu kontroli wersji (SVN, Git) oraz obsługa bazy danych MongoDB będzie atutem

OFERTA
atrakcyjne wynagrodzenie
praca w pełnym wymiarze czasu
możliwość zdobycia doświadczenia z nowymi technologiami
praca z wykorzystaniem technologi Open Source
możliwość wyboru dowolnej konfiguracji
ciągły rozwój zawodowy
niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o przesłanie aplikacji na adres: recruitment@manbase.com do dnia 15 sierpnia 2012 r. Z kandydatami będziemy kontaktować się drogą mailową do dnia 16 sierpnia 2012. W tytule wiadomości należy podać kod aplikacji: IZZ/006/BC/P.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 02 Sierpien, 2012  15:05