Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukiwani specjaliści IT i programiści!

(Białystok, Białystok, )
Poszukiwani specjaliści IT i programiści!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Jeżeli liczy się dla Ciebie ciągły rozwój i wiesz jak ważne jest być na bieżąco w branży, ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Poszukujemy programistów i specjalistów IT - zarówno z doświadczeniem jak i bez!

Software Hut, Accenture, Neurosys, QBurst &#8211; to niektóre z firm, które w województwie podlaskim będą poszukiwać pracowników do działów IT.

11 czerwca w Białymstoku będzie okazja do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami tych firm. Poznaj aktualnie prowadzone projekty oraz warunki zatrudnienia, jakie może zaproponować Ci wybrana firma. Spotkaj kilka firm jednego dnia i w jednym miejscu!

Co więcej czekają prelekcje (m.in. hackowanie, front-end, programowanie funkcyjne, JS, Android i inne), prezentacje technologii (m.in. druk 3D, roboty, IoT) a także konkurs z wieloma nagrodami. Udział jest całkowicie bezpłatny!

Sprawdź więcej na stronie: http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-bialystok-11-06-2016/ »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl