Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie

NajtaŃszy Informatyk/serwisant W Łodzi Szuka Pracy.

(Łódź, Śródmieście, Łódź, )
NajtaŃszy Informatyk/serwisant W Łodzi Szuka Pracy.


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 

Witam serdecznie.

Nazywam się Radek, mam 23 lata i poszukuję pracy w sektorze IT. Mogę pracować jako serwisant, administrator sieci, monter, sprzedawca, doradca etc. Świetnie sprawdzę się niemal w każdej dziedzinie związanej z branżą choć nie pogardzę również ofertami pracy z jej poza. Mogę pracować w Łodzi lub w bliskich jej okolicach. Może być umowa zlecenie z perspektywą umowy o prace. Posiadam status osoby uczącej się.

Od dziecka informatyka, elektronika i nowinki techniczne były moją życiową pasją, której poświęcałem każdą wolną chwilę. Dzięki temu zdobyłem rozległą wiedzę, którą chciałbym wykorzystać w Państwa firmie. "Miłość" do tego co robię sprawia, że byłbym bardzo zaangażowanym pracownikiem. Idealnym do małej bądź średniej firmy.

W prawdzie nie mam wykształcenia informatycznego co wynika z mojego urazu z dzieciństwa do matematyki i fizyki ;), ale za to mogę się się pochwalić ukończeniem studiów politologicznych na Uniwersytecie Łódzkim. Jest to druga moja wielka "miłość". Dla Państwa sytuacja ta niesie za sobą bardzo zasadniczy profit: zapłacą mi Państwo znacznie mniej niż dyplomowanemu informatykowi za tą samą pracę. Nie ponoszą też Państwo przy tym żadnego ryzyka, gdyż jeżeli nie byliby Państwo zadowoleni z mojej pracy (co jest raczej niemożliwe) to po prostu mi Państwo podziękują. Dodam, iż posiadam również prawo jazdy kategorii B.

Mając 23 lata posiadam dość znaczne doświadczenie w pracy w branży IT. Nie dość, że od wielu lat świadczę usługi serwisowe dla własnych klientów (w tym także dla firm) to jeszcze pracowałem jako administrator sieci w agencji ubezpieczeniowej, jako serwisant w firmie chemicznej, a także jako operator super-ploterów. Ponadto, mogę Państwu podać namiary przynajmniej trzech serwisów komputerowo-komórkowych, dwóch firm budowlanych, jednej firmy finansowej i paru innych, z którymi od lat z powodzeniem luźno współpracuję, a które to również są w stanie potwierdzić moje kwalifikacje. Moje kwalifikacje zostały również udokumentowane przez PUP. Obecnie jestem w trakcie zaocznego kursu mającego dać mi tytuł zawodowego technika informatyka.

Zainteresowanych Państwa moją kandydaturą proszę o pilny kontakt. Wyślę wówczas moje CV bądź umówię się z Państwem na rozmowę kwalifikacyjną. Bardzo proszę o danie szansy młodemu człowiekowi, który jak wielu innych w tym kraju boryka się z problemem z ustabilizowaniem swojej sytuacji finansowej (a przez to też życiowej). Naprawdę mogę być dla Państwa świetnym pracownikiem, a może i nawet w przyszłości przyjacielem.

Serdecznie dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

Tel. kom.: 509 709 650, E-mail: radoslaw.fijalkowski@****, GG: 3542153.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl