Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Młodszy Programista C++/C# .NET

Bielsko-Biała, Bielsko-Biała,

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Nr ref.: MP/10/2012
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Osoba na tym stanowisku będzie zaangażowana w prace związane z projektowaniem i dalszym rozwojem naszego produktu, pozwalającego na komponowanie i personalizowanie elektronicznych dokumentów.

Zakres obowiązków:

-tworzenie i testowanie modułów systemów informatycznych zgodnie ze specyfikacją projektową
-organizowanie i planowanie własnej pracy oraz nadzorowanie terminów
-rozwiązywanie problemów raportowanych przez Testerów lub użytkowników we współpracy
z zespołem programistów
-dostarczanie informacji dla Działu Dokumentacji Technicznej

Nasze wymagania:

-doświadczenie w programowaniu obiektowym C++ lub C# (1 rok minimum)
-znajomość środowiska .NET 2.0/3.5
-doświadczenie w programowaniu bazodanowym przy uzyciu MS-SQL oraz przetwarzaniu XML/XSL
-znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację zarówno słowną, jak i pisemną
-gotowość do krótkoterminowych wyjazdów do Wielkiej Brytanii w razie potrzeby
-dodatkowym atutem będą:
doświadczenie w Java, ASP.NET, orientacja w Unix/Linux, znajomość metodologii Agile (SCRUM)

Oferujemy:
-zatrudnienie w ramach umowy o pracę - 3 miesięczny okres próbny zatrudnienie przez Adecco, następnie przejęcie przez firmę i zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony
-możliwość szkoleń w zakresie nowych technologii w Polsce jak i za granicą
-pakiet socjalny (Karta Multisport)
-elastyczny czas pracy

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim
na adres: rekrutacja.bielsko-biala@adecco.com
W temacie proszę zaznaczyć stanowisko: Młodszy Programista C++/C# .NET

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl/
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 20 Wrzesien, 2012  14:57

Identyfikator: 416466

Wyświetleń: 4067