Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie

Microsoft .NET Developer / Architect

(Kielce, Kielce, )

ManBase - innowacyjna firma wspierająca procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta &#8211; innowacyjnej, działającej na rynku polskim firmy typu software house, która dostarcza najwyższej jakości własne produkty i usługi IT dla firm z sektora instytucji finansowych, farmacji, telekomunikacji i mediów, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

ZADANIA

- Projektowanie i rozwój aplikacji ASP .NET i/lub ASP .NET MVC w oparciu o dostarczone materiały,
- Rozwój umiejętności wykorzystania technologii i narzędzi

WYMAGANIA

- Orientacja w projektowaniu obiektowym,
- Min. półroczne doświadczenie w programowaniu ASP .NET i/lub ASP .NET MVC,
- Dobra znajomość Microsoft Visual Studio,
- Dobra znajomość DHTML/CSS3/jQuery,
- Wysoki poziom inteligencji stosowanej,
- Mile widziana znajomość Silverlight

Proszę o załączenie opisu projektów w technologii ASP .NET lub ASP .NET MVC w których brali Państwo udział.

OFERTA

- Udział w ciekawych projektach dla czołowych polskich firm,
- Rozwój doświadczenia oraz warsztatu zawodowego,
- Elastyczne godziny pracy
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o przesłanie aplikacji na adres recruitment@manbase.com do dnia 11 września 2012 r. Z kandydatami będziemy kontaktować się drogą mailową do dnia 12 sierpnia 2012 r. W tytule wiadomości należy podać kod aplikacji: IZZ/007/MS/P.