Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant wsparcia SAP

(Sopot, Sopot, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Witam,

Obecnie poszukuję osoby na stanowisko konsultant wsparcia SAP:

lokalizacja: Sopot

Realizowane zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem systemu SAP : moduły FI, MM i BW oraz wsparcie użytkowników końcowych w pracy z systemem. Do realizowanych zadań należy : diagnozowanie niepoprawnego działania systemu, konfiguracja, administracja uprawnieniami i kontami użytkowników, opieka nad interfejsami, współudział w upgrade oraz wdrażanie nowych funkcjonalności według wymagań klienta. Zakres zadań technical key usera oraz bussines key usera.

Nasze oczekiwania:

&#183; dobra znajomość modułów SAP-FI, SAP-MM oraz BW,
&#183; doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku &#8211; help desk
&#183; umiejętność budowania relacji z klientami poparta doświadczeniem,
&#183; wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne)
&#183; samodzielność i odpowiedzialność,
&#183; komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
&#183; Znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

&#183; Umiejętność programowania &#8211; ABAP
&#183; Znajomość zagadnień rachunkowości finansowej

Zapewniamy:

&#183; pracę w dynamicznym zespole,
&#183; dostęp do nowoczesnych technologii,
&#183; szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
&#183; dobrą atmosferę pracy,
&#183; dofinansowanie do karty Multisport,
&#183; pakiet opieki medycznej.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833."
Informujemy jednocześnie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Z poważaniem

Best Regards / Pozdrawiam
Joanna Przybylska
Junior Recruitment Consultant

M: (+48) 665658246
E: joanna@touchingitrecruitment.com