Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier wsparcia sprzedaży &#8211; obszar Cloud

Warszawa, Warszawa,

About You.Pl Doradztwo Personalne dla swojego Klienta (lidera z branży IT) aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku zajmować się będzie m.in.:
&#8226;Przeprowadzeniem analizy potrzeb Klienta
&#8226;Oceną techniczna zapytań ofertowych (RFQ, RFI)
&#8226;Tworzeniem koncepcji rozwiązań technicznych na potrzeby oferty
&#8226;Zbieraniem informacji z rynku
&#8226; Zapewnieniem wsparcia techniczego dla działu sprzedaży oraz Klientów, w zakresie przeprowadzania testów, rozwoju i oceny rozwiązań i produktów (Microsoft Azure, Office 365).
&#8226;Przygotowywaniem oraz przeprowadzaniem prezentacji, pokazów technicznych, warsztatów zarówno na wewnętrznych spotkaniach jak i dla Klientów.

Zapewniamy:
&#8226;Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwa współpraca B2B
&#8226;Wynagrodzenie stałe + premia uznaniowa
&#8226;Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
&#8226;Kompleksowe szkolenia wdrożeniowe
&#8226;Interesujące perspektywy rozwoju
&#8226;Dofinansowanie szkoleń i certyfikatów
&#8226;Dofinansowanie opieki zdrowotnej i zajęć sportowych

Oczekujemy:
&#8226;Wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego
&#8226;Znajomości rozwiązań Microsoft System Center
&#8226;Znajomości rozwiązań Microsoft Office 365
&#8226;Znajomości rozwiązań Microsoft Azure
&#8226;Doświadczenia w pracy z klientem biznesowym
&#8226;Dobrej znajomości języka angielskiego
&#8226;Silnego poczucia odpowiedzialności za działania własne i zespołowe
&#8226;Prawa jazdy kat. B

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetworzenie danych osobowych na podany poniżej adres mailowy:

katarzyna.czapiewska@aboutyou.pl/

z podaniem nr ref. Inżynier wsparcia sprzedaży / Warszawa

Do CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)."
Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest About You Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Spichrzowej 19. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich udostępniania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z kandydatami w celu przedstawienia innej oferty niż podana w ogłoszeniu.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 23 Grudzien, 2014  10:01

Identyfikator: 533355

Wyświetleń: 3785