Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier ds. wdrożeń/ Implementation Engineer

Katowice, Katowice,

ALTIMI: dla naszego partnera biznesowego poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Implementation Engineer / Inżynier ds. wdrożeń

Lokalizacja: Katowice

1. Jaki jest zakres obowiązków?

&#8226; Wsparcie zespołu Java Developerów
&#8226; Praca z dokumentacją techniczną
&#8226; Współpraca z analitykami biznesowymi oraz Działem Developmentu

2. Jakie są oczekiwania?

&#8226; Znajomość SQL
&#8226; Znajomość MS Office oraz Visio
&#8226; Umiejętność szybkiego uczenia się
&#8226; Znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym
&#8226; Chęć doskonalenia swoich umiejętności

3. Co oferujemy?

&#8226; Możliwość rozwoju na stanowisku Java Developer/ Business Analyst oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
&#8226; Współpraca z wiodącymi firmami z branży IT
&#8226; Udział w ciekawych i prestiżowych projektach
&#8226; Pakiet świadczeń dodatkowych
&#8226; Pracę w miłej atmosferze

4. Jak aplikować?

Prosimy o wysyłanie swoich CV na adres: dagmara.just@altimi.com a w temacie wiadomości wpisać "Implementation Engineer Katowice"

Ogłoszenie dodane: Sroda, 16 Grudzien, 2015  14:53

Identyfikator: 570357

Wyświetleń: 2952