Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie

Interface Developer

(Poznań, Poznań, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, jeden z liderów branży elektronicznej. Do swoich oddziałów badawczo-rozwojowych w woj. mazowieckim, wielkopolskim lub łódzkim, poszukuje osób na stanowisko Interface Developer.

Do aplikowania zapraszamy zarówno studentów ostatnich lat, którzy zrealizowali już kilka projektów na urządzenia mobilne, jak również developerów z dłuższym doświadczeniem komercyjnym w tej dziedzinie.


Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie opracowywanie interfejsów użytkownika przeznaczonych dla aplikacji mobilnych (platformy Android lub inne), tworzenie makiet aplikacji i interfejsów, współpraca z programistami przy przygotowywaniu logiki aplikacji oraz wsparcie w zakresie rozwoju interfejsu.

Kluczowym wymogiem jest biegłość poruszania się w pakiecie Adobe Creative Suite (w szczególności Photoshop, Ilustrator i/lub Flash), a także doświadczenie w projektowaniu interfejsu użytkownika (portfolio będzie mile widziane). Odpowiednia osoba na stanowisku Projektanta Interfejsów powinna cechować się wysokim poczuciem estetyki i twórczą postawą, również zainteresowaniem nowinkami technicznymi. Wyróżnia ją ponadto ergonomia wykonywanych projektów oraz dbałość o detale. Kandydat potrafi i lubi pracować w zespole. Język angielski na poziomie komunikatywnym jest konieczny.

Do dodatkowych atutów należy doświadczenie w zakresie User Experience lub w projektowaniu gier. Mile widziana będzie znajomość kwestii związanych z projektowaniem aplikacji na urządzenia mobilne i technologiami webowymi (HTML4/5, CSS2/3, JavaScript, Flash).

Firma oferuje atrakcyjne zarobki, bogaty pakiet socjalny, możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwo w innowacyjnych projektach rozwojowo-badawczych. W przypadku relokacji przewidziane jest współuczestnictwo pracodawcy w pokryciu kosztów wynajmu mieszkania.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 61 625 91 12.


Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj na naszej stronie internetowej: http://hays.pl/szukam-pracy/pl-PL_1023343Ogłoszenie dodane: Sroda, 02 Styczen, 2013  15:00Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl