Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Grafik

Bydgoszcz, Bydgoszcz,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Agencja Reklamy Kreatywnej Szare Komórki
poszukuje na stanowisko:
Grafik
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku bêdzie odpowiedzialna za
przygotowywanie grafiki reklamowej w formie modu³ów reklamowych do
ksi±¿eczek rabatowych Studencki Starter.
Poszukujemy sprawnego grafika na okres luty marzec z mo¿liwo¶ci±
przed³u¿enia wspó³pracy.
Oferujemy przyzwoita stawkê godzinow±.
Wymagania:
&#9679; Umiejêtno¶ci w zakresie przygotowywania grafiki DTP
&#9679; Bieg³a znajomo¶æ programów Photoshop, InDesign oraz Corel
&#9679; Du¿y zmys³ estetyczny i plastyczny
&#9679; Umiejêtno¶æ pracy pod presj± czasu
&#9679; Dok³adno¶ci, dba³o¶æ o szczegó³y
&#9679; Terminowo¶æ realizacji powierzonych zadañ
&#9679; Do¶wiadczenie w tworzeniu grafiki reklamowej
Osoby zainteresowane prosimy o przes³anie CV, listu motywacyjnego wraz
z portfolio zawodowym (linki lub za³±czniki graficzne) na adres:
biuro@szarekomorki.com
Zastrzegamy sobie mo¿liwo¶æ skontaktowania siê tylko z wybranymi kandydatami.

Og³oszenie dodane: Wtorek, 26 Styczen, 2016  12:41

Identyfikator: 573408

Wy¶wietleñ: 3502

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Grafika, rysunki, ilustracje, ulotki, foldery, plakaty projekty i przygotowanie do druku.
  2. Grafik illustrator, oraz reklamy radiowe.
  3. Grafika Promocyjna
  4. Grafik / webdesigner
  5. Grafik-projektant