Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Główny Informatyk-Administrator Sieci (GIA/07/17)

Liszki, Pozostałe miejscowości,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Główny Informatyk-Administrator Sieci

Miejsce pracy: Liszki

Opis stanowiska:

Instalowanie, konfigurowanie i utrzymanie serwerów oraz innych sieciowych urządzeń informatycznych.
Administrowanie firmową siecią komputerową.
Zapewnienie bezpieczeństwa całego systemu informatycznego.
Planowanie nowych rozwiązań informatycznych zaspakajających potrzeby firmy.
Prowadzenie negocjacji z dostawcami usług, oprogramowania i sprzętu informatycznego.
Nadzór nad pracą podległego personelu.
Dyspozycyjność.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunkowe.
Doświadczenie w zakresie administracji i utrzymania serwerów Ms Windows 20xx, Linux Red Hat.
Doświadczenie w zakresie administracji i utrzymania małej sieci komputerowej.
Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci komputerowej i systemów informatycznych.
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz komunikację na poziomie podstawowym.
Zaangażowanie i dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy.
Dobra organizacja pracy.
Odpowiedzialność, innowacyjność i pomysłowość.
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Rzetelność i pracowitość.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Zatrudnione na podstawie umowy o pracę.
Pracę od poniedziałku do piątku.
Pracę w godzinach 8:00-16:00.
Niezbędne narzędzia do pracy.
Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia pracowniczego.
Dodatkowe benefity: świadczenia świąteczne, nagroda jubileuszowa.

Dodatkowe informacje:

Praca OD ZARAZ!
Kontakt pod numerem: 668-620-176, 604-223-348.weegree.es-candidate.compl/application/form/258576/1020/0/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 09 Sierpien, 2017  15:21

Identyfikator: 618042

Wyświetleń: 2457