Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Erp Super User

Szczecin, Szczecin,

Dla naszego Klienta, firmy z duńskim kapitałem o międzynarodowym zasięgu i doskonałej renomie, która posiada w Szczecinie centrum biznesowe, wspierające funkcjonowanie firmy na świecie, poszukujemy obecnie osób które chciałby podjąć pracę na stanowisku
ERP Super User

Miejsce pracy: Szczecin - Centrum

Pracując na tym stanowisku będziesz członkiem międzynarodowego zespołu wdrażającego zmiany i usprawnienia w firmowym systemie klasy ERP a dokładniej jego module logistyczno &#8211; produkcyjnym.
Będziesz otrzymywać zgłoszenia od pracowników z różnych obszarów i wraz z zespołem deweloperów oceniać czy zgłoszone propozycje mogą być wdrożone, czy są zasadne i opłacalne. Ważne będzie szerokie spojrzenie na proces z punktu widzenia różnych interesów. Będziesz odpowiadać za wdrożenie zmiany, szkolenie użytkowników

Obowiązki:
&#8226; Wdrażanie nowych rozwiązań i usprawnień w funkcjonujących systemach klasy ERP &#8211; JD Edwards (Oracle)
&#8226; Praca w obszarze modułów &#8211; produkcja, supply chain i dystrybucja
&#8226; Analizowanie i omawianie wymagania stawiane przez użytkowników &#8211; biznes, tak aby wybrać i zastosować najbardziej odpowiednie rozwiązanie
&#8226; Współpraca z ekspertami tworzącymi narzędzia programowe
&#8226; Testowanie narzędzi i zmian systemowych oraz wdrażanie ich w codzienne funkcjonowanie biznesu

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie wyższe z obszaru IT, logistyki lub pokrewne
&#8226; Przynajmniej kilku letnie doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym, logistycznym lub IT w pracy związanej z wdrażaniem systemów ERP, zarządzaniem zmianami lub wprowadzaniem usprawnień
&#8226; Umiejętność komunikacji z użytkownikami systemu &#8211; rozumienie ich potrzeb i argumentów oraz komunikacji z developerami &#8211; język typowo IT
&#8226; Biegła znajomość języka angielskiego
&#8226; Umiejętność szkolenia innych, wdrożenia zmian i nowych funkcjonalności w organizacji
&#8226; Skoncentrowanie na wysokiej jakości świadczonych usług i świadomość globalnej roli wdrażanych rozwiązań
&#8226; Nastawienie na współpracę, pracę w grupie

Nasz Klient oferuje:

- stabilną pracę w międzynarodowym środowisku
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość nauki, rozwoju i awansu w strukturach firmy
- przyjazną atmosferę, warunki pracy i bogaty pakiet socjalny

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV w języku polskim z dopiskiem &#8222;ERP Super User&#8221; na adres mailowy:

experts@lsj.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji&#8221;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 52

Ogłoszenie dodane: Piatek, 03 Luty, 2017  15:12

Identyfikator: 604464

Wyświetleń: 2741