Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie

Developer Front End

(Poznań, Poznań, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, jeden z liderów branży elektronicznej. Do swoich oddziałów badawczo-rozwojowych w woj. mazowieckim, wielkopolskim lub łódzkim, poszukuje osób na stanowisko Developer Front End.

Do aplikowania zapraszamy zarówno studentów ostatnich lat, którzy tworzyli rozwiązania webowe &#8216;Front End&#8217;, jak również developerów z dłuższym doświadczeniem komercyjnym w tej dziedzinie.

Osoba na tym stanowisku zajmować się będzie projektowaniem i rozwijaniem nowych funkcjonalności na platformach webowych i cyfrowych.

Kluczowym wymogiem jest biegłość programowania w JavaScript, HTML i CSS. Odpowiedni kandydat będzie również zaznajomiony z architekturą aplikacji webowych oraz tematem inżynierii oprogramowania. Wykształcenie wyższe techniczne lub status studenta ostatnich lat należy również do fundamentalnych wymogów. Developera Front End powinna cechować kreatywność, umiejętność wykonywania zadań w terminie oraz staranność w ich wypełnieniu. Język angielski na poziomie komunikatywnym jest konieczny.

Do dodatkowych atutów należy doświadczenie programowania w AJAX oraz znajomość wzorców projektowych. Mile widziana będzie umiejętność poruszania się w Adobe Photoshop lub w pokrewnych programach graficznych.

Firma oferuje atrakcyjne zarobki, bogaty pakiet socjalny, możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwo w innowacyjnych projektach rozwojowo-badawczych. W przypadku relokacji przewidziane jest współuczestnictwo pracodawcy w pokryciu kosztów wynajmu mieszkania.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 61 625 91 12.

Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj na naszej stronie internetowej: http://hays.pl/szukam-pracy/pl-PL_1030172Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl