Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie

Developer AS400

(Żywiec, Żywiec, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

GAM GROUP poszukuje osób na stanowisko:

Miasto: Żywiec

Obowiązki:
Analiza wymagań oraz tworzenie specyfikacji technicznej projektów
Projektowanie, tworzenie oraz testowanie aplikacji
Współtworzenie aplikacji oraz systemów
Wdrażanie oprogramowania

Wymagania:
Znajomość serwerów AS/400
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomość języka RPGLE
Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki finansowe
Szkolenia technologiczne
Szkolenia językowe
Udział w prestiżowych projektach międzynarodowych

Prosimy o przesyłanie cv w formacie word na adres: katarzyna.bereznicka@gamgroup.it wraz z numerem referencyjnym: AS400

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 15 Luty, 2016  12:31

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl