Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Administrator portalu

(Pruszków, Pruszków, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Fundacja Kibica współpracująca z instytucjami i klubami sportowymi poszukuje współpracowników do pracy przy rozwoju innowacyjnego projektu dla sympatyków sportu w Polsce i Europie.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Pruszków

Zakres obowiązków:

Aktualizacja treści na stronie sklepów/stronach www: opisów produktów, zdjęć, filmów, artykułów, banerów i innych elementów
&#8226; Bieżąca obsługa sklepu internetowego
&#8226; Testowanie nowych rozwiązań technicznych na stronie sklepów/zgłaszanie poprawek i problemów związanych z działaniem sklepu oraz stron www
&#8226; Przeprowadzanie działań optymalizacyjnych

Oczekiwania:

&#8226; doświadczenie na podobnym stanowisku min.1 rok (mile widziane 2 lata doświadczenia w zakresie e-commerce)
&#8226; Znajomość platform ecommerce (Presta shop, magento, shopify) oraz systemu CMS (Wordpress)
&#8226; Znajomość narzędzi Google - Google Analytics, Google Search Console
&#8226; Doskonała znajomość pakietu Office
&#8226; Mile widziana znajomość html/css/javascript
&#8226; Znajomość programów graficznych Adobe Photoshop, Gimp
&#8226; Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym ( w mowie i piśmie)
&#8226; Umiejętności raportowania /analizy
Oferujemy

-możliwość korzystania z usług współpracującej z nami zaprzyjaźnionej sieci hoteli.
- Pracę w młodym zespole
-pozytywną atmosferę w pracy
-możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej.
-zapewniamy bezpłatne wyżywienie
-przystąpienie do innowacyjnego programu Sportbonus
-możliwość rozwoju umiejętności zawodowych
-satysfakcjonujące wynagrodzenie
Jeżeli marzy ci się praca w fajnym miejscu z młodymi ludźmi w niepowtarzalnej atmosferze, koniecznie wyślij do nas swoje cv.
Oczekujemy chęci do pracy, motywacji i zaangażowania w powierzone obowiązki.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl