Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Administrator Sieci Komputerowej - nr ref: IT/ASK/14

Warszawa, Warszawa,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
&#8226; administrowanie serwerami opartymi na technologii Microsoft oraz kopiami bezpieczeństwa,
&#8226; rozwój infrastruktury technicznej, administrowanie siecią LAN/WAN opartą na urządzeniach Cisco oraz urządzeniami peryferyjnymi,
&#8226; wspieranie pracowników w codziennej pracy z systemami firmy,
&#8226; udział w projektach informatycznych,

OCZEKIWANIA:
&#8226; wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
&#8226; minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Administratora Sieci,
&#8226; bardzo dobra znajomość systemów: Windows Desktop oraz Windows Server ,
&#8226; praktyczna znajomości usług katalogowych Active Directory,
&#8226; znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci i systemów informatycznych, praktyczna znajomość produktów FORTINET będzie dodatkowym atutem,
&#8226; znajomości technologii sieciowych TCP/IP, LAN/WAN/VPN oraz monitorowania sieci,
&#8226; znajomość technologii Linux, SharePoint, Hyper-V będzie dodatkowym atutem,
&#8226; otwartość, umiejętność budowania relacji z osobami na wszystkich szczeblach organizacji,
&#8226; umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

OFERUJEMY:
&#8226; stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
&#8226; możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom,
&#8226; aktywny udział w tworzeniu strategii IT,
&#8226; miłą atmosferę i dobre warunki pracy,
&#8226; bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna podstawowa i specjalistyczna, korzystne ubezpieczenia grupowe).

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 18 Marzec, 2014  14:45

Identyfikator: 500515

Wyświetleń: 1479