Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Administrator ICT

Świnoujście, Świnoujście,

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 55 lokalizacjach na terenie kraju. W 2010 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 27 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Aktualnie dla naszego Klienta &#8211; Lidera branży petrochemicznej- poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Miejsce pracy: Świnoujście
Nr ref.: ICT/08/2014

Zadania:
 zapewnianie dostaw, montażu, administracji i codziennego utrzymania infrastruktury miejsca pracy (laptopy, drukarki, skanery, łączność etc.) oraz infrastruktury teleinformatycznej, kontrola nad przestrzeganiem umów o poziomie świadczonych usług
 zarządzanie bezpieczeństwem miejsca pracy: zapory sieciowe, kanały szyfrowane, programy antywirusowe i szkolenia
 analiza i zapewnianie napraw w razie wypadków i informowanie użytkownika o przewidywanym czasie rozwiązania problemu
 wsparcie telefoniczne i osobiste oraz szkolenia personelu zatrudnionego na miejscu w zakresie prawidłowego użytkowania sprzętu i oprogramowania
 rozwiązywanie problemów związanych z konfiguracją użytkowników i uwierzytelnianiem, udzielanie wsparcia i porad
 zarządzanie i administrowanie bazą danych gwarancji
 instalacja programu oraz przeprowadzanie prób końcowych

Wymagania:
 wykształcenie wyższe kierunkowe
 doświadczenia na podobnym stanowisku
 dobra znajomość języka angielskiego
 znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem
 doskonałe umiejętności planowania oraz myślenia analitycznego
 bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
 pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 bardzo dobre warunki zatrudnienia
 możliwość rozwoju zawodowego
 prace w miłej i przyjaznej atmosferze

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres: kamila.sobolewska@adecco.com

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 07 Sierpien, 2014  14:18

Identyfikator: 516759

Wyświetleń: 3334