Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie

2nd Line Support Specialist (Helpdesk)

(Poznań, Poznań, )

Firma IOKI, specjalizująca się w nowoczesnych rozwiązaniach e-learningowych oraz blended learningowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Oczekiwania:
- Biegła znajomość języka angielskiego
- Umiejętność adaptacji do zmian
- Dyspozycyjność &#8211; praca na 3 zmiany
- Preferowana praca na pełen etat (po okresie próbnym)
- Bardzo dobra znajomość komputera
- Mile widziana znajomość systemów Kayako, Jira

Obowiązki:
- 2 Linia Wsparcia - odpowiedzialność za weryfikację i analizę otrzymanych zgłoszeń, oraz przekazywanie ich do specjalistów 3 Linii Wsparcia
- Przestrzeganie procedur i utrzymywanie wysokiej jakości obsługi oraz dostarczenie Klientom wsparcia technicznego średniego poziomu
- Szczegółowa dokumentacja zgłoszeń
- Współpraca z 3 linią Wsparcia oraz Managerem w zakresie dokumentacji i standardów obsługi

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Udział w ciekawych, nowatorskich projektach
- Bardzo miłą atmosferę w zgranym młodym zespole
- System szkoleń

CV oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres: rekrutacja@ioki.com.pl

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 05 Lipiec, 2012  11:12