Polska Darmowe Ogłoszenia

Praca w charakterze opiekunki osób starszych okolice Albstadt (Niemcy)

Rzeszów,

Obecnie poszukujemy Pań chętnych podjęcia się opieki nad 93; letnią panią Rozalią. Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym na wsi.

Podopieczna jest po udarze oraz cierpi na depresję. Seniorka choruje również na reumatyzm, przez co miewa silne bóle.

Obowiązki:

Pomoc w myciu, kremowanie ciała oraz pomoc w ubieraniu. Dodatkowo Opiekunka będzie woziła seniorkę na wizyty lekarskie.

Opiekunka będzie również przyrządzała posiłki oraz prasowała.

Wymagania:
Czynne prawo jazdy

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Doświadczenie w opiece
Miłe i otwarte nastawienie

Brak nałogów

Oferujemy:

Pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań kandydatki

Zakwaterowanie (pokój z TV) oraz wyżywienie
Pokrycie koszty podróży w obie strony

Opiekę i wsparcie naszego zespołu

Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści: 7411

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II

opiekunka.gowork.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 11 Styczen, 2017  11:33

Identyfikator: 602386

Wyświetleń: 1866