Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz metodą 135

Chrzanów, Chrzanów,

Hands2Work Sp. z o.o. zajmuje się wspieraniem Firm i Organizacji, które potrzebują efektywnych rozwiązań w doborze personelu oraz polityki personalnej. Działamy w otoczeniu środowiska biznesowego, gdzie cechuje nas skuteczność i profesjonalizm. Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku spawacza metodą 135
- Umiejętność odczytywania dokumentacji warsztatowej
- Umiejętność doboru parametrów
- Znajomość pracy i budowy półautomatów spawalniczych
- Uprawnienia spawalnicze
- Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi
- Zaangażowanie, sumienność oraz dokładność
- Wysoki poziom odpowiedzialności za powierzone obowiązki i sprzęt
- Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy lub suwnice

Obowiązki:
- Wykonywanie prac wynikających z technologii produkcji zgodnie z dokumentacją techniczną oraz standardami jakościowymi
- Utrzymywanie należytego stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz niezwłoczne zgłaszanie niesprawności
- Dbałość o estetykę spoin
- Utrzymanie należytego ładu i porządku na stanowisku.

Oferujemy:
- atrakcyjny system wynagradzania, uzależniony od posiadanych kwalifikacji i uprawnień
- dostosowane do potrzeb stanowiska narzędzia pracy

Opis dodatkowy:
Zainteresowane osoby prosimy o niezwłoczne przesyłanie aplikacji (CV) z podanym numerem referencyjnym SP/CH/07/13 w temacie maila.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez Hands2work Sp. z o. o.&#8221;

Nr certyfikatu o wpisie do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia 6074.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 11 Lipiec, 2013  15:39

Identyfikator: 468157

Wyświetleń: 57152