Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracuj jako opiekun/ka w Niemczech od 1200&#8364;!

Chrzanów, Chrzanów,

InterKadra Sp. z o.o. od 2006 roku jest renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy (Certyfikat MGiP nr 3372),obejmującą swoim działaniem rynek krajowy i zagraniczny. Świadczymy usługi z zakresu leasingu pracowniczego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej.

Pracuj jako opiekun/ka seniora w Niemczech od 1200&#8364;
Miejsce pracy:
Niemcy

Zadania Opiekunki: wykonywanie prostych prac domowych, związanych z codziennym funkcjonowaniem, a zatem gotowanie posiłków, pranie, sprzątanie, robienie zakupów. Z zakresu opieki będą to: opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna, pomoc w codziennych czynnościach, dbałość o jej dobre samopoczucie.

Oferujemy:
- Legalne i bezpieczne zatrudnienie
- Opłacone składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4tyś zł brutto!)
- Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od znajomości j. niemieckiego od 4tyś do 6tyś zł netto/mies
- Zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie
- Elastyczne terminy wyjazdów
- Organizujemy i opłacamy dojazd do i z Niemiec
- dodatkowe ubezpieczenie NW i OC, A1, Ekuz
- 1 czytelna umowa
- Wynagrodzenie od 1200e (przy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego)

Wymagania:
- min. podstawowa znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie rodzinne w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
- mile widziane prawo jazdy,
- dyspozycyjność na min. 6 tygodni

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:
- zadzwoń 12 290 44 21
- wyślij SMS o treści: OPIEKA na nr: 537 270 350 &#8211; oddzwonimy
- odwiedź nas: Kraków, ul. Wodna 2b
Zapraszamy również na naszą stronę internetową: opiekunki.interkadra.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 07 Wrzesien, 2017  08:50

Identyfikator: 620139

Wyświetleń: 975