Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik recyklingu/operator wózków widłowych Alzenau

Alzenau, Niemcy, Olsztyn,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Stanowisko: Pracownik recyklingu/operator wózków widłowych
Miejsce pracy: Alzenau , Niemcy
Znajomość języka niemieckiego: komunikatywny niemiecki (warunek konieczny)
Nr oferty 05/28/LU/2017

Agencja Pracy Corona Silesia Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia
pod nr 16192 z siedzibą w Gliwicach dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko: Pracownik recyklingu/operator wózków widłowych

Obowiązki:
- sortowanie odpadów
- praca przy katalizatorach recyklingowych
- rozładunek i załadunek

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe
- dyspozycyjność
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)

Pracodawca oferuje:
Wynagrodzenie: 10 euro brutto/h + 15 euro diety za każdy dzień pracy po 6 miesiacach dieta wzrasta do 25 euro
Możliwość zorganizowania zakwaterowania
Praca w oparciu o niemiecką umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami
socjalnymi.
Opieka polskojęzycznego biura.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim oraz certyfikat na podany adres mailowy rekrutacja@corona-silesia.pl/ wpisując w temacie wiadomości nr oferty: 05/28/LU/2017
lub zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego 519 685 142 lub 519 685 033

W CV prosimy o zawarcie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych (może być w języku polskim)

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań, ale jesteś zainteresowany podjęciem pracy zagranicą zapraszamy Cię do kontaktu już dziś, nasi rekruterzy pomogą Ci w podjęciu innej pracy zagranicą.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 13 Lipiec, 2017  11:04

Identyfikator: 615904

Wyświetleń: 1203