Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik budowlany Austria wyjazd na stałe 13 i 14 pensja

Olsztyn,

Stanowisko: Pracownik pomocnik budowlany, wymagany niemiecki min. A1
Miejsce pracy: Feldkirchen, Austria
Znajomość języka niemieckiego: podstawy A1 lub lepiej
Nr oferty 01/37/PF/2017
Liczba wakatów: 2

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Pracownik pomocnik budowlany

Opis / Obowiązki:
Miasto: okolice miasta Feldkirchen, region Braunau Austria.
Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Praca jest na stałe, bezpośrednio w austriackiej firmie budowlanej specjalizującej się w pracach betoniarskich, jak podłogi estrich, półfabrykaty betonowe itp.
Praca jest 5 do 6 dni w tygodniu (co druga sobota pracująca), ok. 210 do 250 godz. miesięcznie (na życzenie więcej godzin).

Główne zadania:
Obsługa pompy do wylewania estrichu.
Betonowanie szalunków.
Produkcja półfabrykatów betonowych.
Dodatkowe prace budowlano-porządkowe.

Wymagania:
Doświadczenie zawodowe na budowie, optymalnie przy betonowaniu.
Konieczna przynajmniej podstawowa (A1) znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.
Konieczny zamiar wieloletniej pracy w firmie, bez częstych wyjazdów do Polski.
Prawo jazdy kat. B i własne auto jest zalecane, ale nie wymagane.
Dobra kondycja, zdrowie, przyzwyczajenie do wielogodzinnej ciężkiej pracy fizycznej.

Oferujemy:
Austriacka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne.
Stawka godzinowa brutto: od 10,75 euro.
Wypłata wszystkich nadgodzin.
Płatny urlop 1 miesiąc w styczniu.
Zarobek miesięczny netto ok. 1600 do 1900 euro.
13 (pensja wakacyjna) i 14 (pensja z okazji Świąt Bożego Narodzenia). Razem od netto: 3500 do 4500 euro.
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacene przez pracownika 250 euro miesięcznie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim na podany adres mailowy
rekrutacjacorona-silesia.pl/ wpisując w temacie wiadomości nr oferty: 01/37/PF/2017
lub zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego 519 685 033 lub 519 685 142

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 12 Wrzesien, 2017  14:46

Identyfikator: 620422

Wyświetleń: 1307