Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukujemy Opiekunki dla pani Alice.

Niemcy, Aleksandrów Łódzki,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: Dortmund

Seniorka choruje na demencję, osteoporozę oraz ma problemy z nietrzymaniem moczu. Pani Alice porusza się zarówno w domu jak i na zewnątrz na wózku inwalidzkim.

Obowiązki:
Pielęgnacja ciała oraz pomoc w czynnościach toaletowych(w tym również zmiana pielucho &#8211; majtek), pomoc w ubieraniu, prowadzenie i obsługa wózka inwalidzkiego, gotowanie oraz pomoc w jedzeniu.
Wymagania:
- Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- Gotowość pracy za granicą przez 2 &#8211; 3 miesiące,
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- Doświadczenie w opiece (dodatkowym atutem będą referencje z poprzednich miejsc pracy).

Zapewniamy:
Opiekunce która podejmie z nami współpracę zapewniamy legalne zatrudnienie, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie w pokoju z dostępem do Internetu, podróż w obie strony oraz opiekę naszego zespołu podczas zlecenia.

gowork.pl/niemcy_aplikuj,3
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na paula.winiarska@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 797898769o treści: 7401 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Łodzi
Gdańska 90, lok.1-4

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 20 Listopad, 2017  08:53

Identyfikator: 624757

Wyświetleń: 1042