Polska Darmowe Ogłoszenia

Osoby do rozwożenia pizzy- własnym samochodem lub skuterem firmowym

Katowice, Staromiejska 12, Katowice,

Pizza Dominium w Katowicach zatrudni osoby do rozwożenia pizzy własnym samochodem lub skuterem firmowym

Wymagania:
* własny samochód (lub na skuter firmowy)
* książeczka sanitarno epidemiologiczna
* chęć do pracy

Co oferujemy:
* atrakcyjne wynagrodzenie z systemem bonusów i premii
* realna możliwość awansu
* stawkę godzinną + premię za każdy wyjazd do klienta
* comiesięczny konkurs na najlepszego pracownika z nagrodą pieniężną

Zadania:
* dostarczanie produktów do klientów
* wykonywanie wszelkich prac związanych z przygotowaniem zamówień

Zgłoszenia proszę słać na adres:
rekrutacja.poludnie@pizzadominium.pl/
w temacie: dostawca samochodowy Katowice
lub dostawca skuterowy Katowice

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 25 Marzec, 2010  14:53

Identyfikator: 163590

Wyświetleń: 144907