Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Operator RMA w magazynie logistycznym

Venray/Holandia, Poznań,

Dla naszego Klienta z branży logistycznej, poszukujemy kandydatów chętnych do rozpoczęcia pracy w miejscowości Venray, przy pracach magazynowych. Nasz Klient jest liderem rozwiązań outsourcingowych w logistyce. Integruje czynności produkcyjne, transportowe, systemy e-biznes, marketing e-biznes i programy do obsługi klienta. Oddział zajmuje się głównie magazynowaniem i zarządzaniem zwrotami.

Miejsce pracy: Venray

Kompetencje:

- wymagana znajomość języka angielskiego
- znajomość któregokolwiek z systemów MRP &#8211; znajomość programu SAP będzie atutem (nie jest jednak konieczne)
- wymagana podstawowa znajomość programu Excel
- chęć do nauki, dokładność, umiejętność pracy w zespole

Opis stanowiska:

- przeprowadzanie drobnych kontroli towarów
- praca w systemie SAP oraz związane z nim czynności &#8211; rezerwacje, przesunięcia magazynowe towarów,
- sprawdzanie stanów magazynowych
- raportowanie w programie Excel
- usuwanie usterek/rozpakowywanie

Oferujemy:

- pewne wynagrodzenie
- umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii
- obsługę polskich koordynatorów
- zakwaterowanie
- dojazd do pracy
- ubezpieczenie
- możliwość zdobycia doświadczenia w znanej międzynarodowej firmie

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na to ogłoszenie lub o kontakt na: poznan@ottopraca.eu, tel. +48 61 8534736

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą  na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.&#8221;

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 29 Sierpien, 2017  13:49

Identyfikator: 619577

Wyświetleń: 807