Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Ogrodnik - pomocnik brukarza

Cała Polska, Wroclaw,

Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego Euro-kontakt (nr lic. 12458) poszukuje dla swojego klienta osób do pracy na terenie Niemiec na stanowisko:

Ogrodnik - Pomocnik brukarza

Obowiązki:

- Utrzymanie zieleni
- Proste prace brukarskie
- Wykładanie kamieni
- Koszenie trawy
- Urządzanie tarasów
- Budowa ogrodzenia

Oczekiwania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Znajomość języka obcego &#8211; mile widziane
- Prawo jazdy kat. B i własny samochód &#8211; mile widziane

Oferujemy:

- Zakwaterowanie
- Atrakcyjne zarobki

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@euro-kontakt.eu lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 730 107 612.

Prosimy o dopisanie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 22 Wrzesien, 2016  14:42

Identyfikator: 593874

Wyświetleń: 1440