Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Monter-mechanik samochodów ciężarowych

Szwecja, Gdansk,

Firma Headhunters dla swojego klienta &#8211; fabryki samochodów w Szwecji - poszukuje mechaników-monterów samochodów ciężarowych ze znajomością systemów hydraulicznych i elektrycznych.

Wymagania:

- co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku mechanik samochodowy, monter konstrukcji stalowych lub monter części samochodowych,

- znajomość budowy systemów pneumatycznych i zagadnień mechaniki samochodów ciężarowych,

- znajomość systemów hydraulicznych, elektryki samochodowej,

- wiedza ogólnomechaniczna - mile widziane wykształcenie kierunkowe.

Obowiązki:

- montaż części samochodowych

- wykonywanie instalacji i podłączeń hydraulicznych na samochodach ciężarowych

- wykonywanie instalacji i podłączeń elektrycznych na samochodach ciężarowych

Oferujemy:

- pracę od 9 stycznia na 3 miesiące lub dłużej,

- zatrudnienie przez szwedzką firmę w oparciu o umowę o pracę,

- pracę od poniedziałku do piątku oraz w weekendy, możliwość pracy w nadgodzinach,

- zakwaterowanie w hostelu 5 km od miejsca pracy oraz samochód służbowy,

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- atrakcyjną stawkę godzinową w koronach szwedzkich,

- pracę w zgranym zespole,

- pracę w nowoczesnej hali produkcyjnej,

- zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych i pogłębianie wiedzy z zakresu mechaniki.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV w języku polskim i angielskim lub tylko w języku angielskim, na adres e-mail: gdansk@agencja-headhunters.eu , bądź o kontakt telefoniczny pod nr: 799 814 633

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 09 Styczen, 2017  11:18

Identyfikator: 602149

Wyświetleń: 1457