Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Formierz- Dania

Opole,

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudniania nr 364.
Dla naszego duńskiego klienta &#8211; światowej klasy producenta najlepszych i najbezpieczniejszych zabawek dla dzieci &#8211; LEGO , poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Formierz
Miejsce pracy: Billund / Dania
Nr ref: F/ DK/ 10.14r.
Opis stanowiska:
Nowo zatrudniona osoba będzie pracownikiem działu wytwarzania form wtryskowych wykorzystywanych w produkcji klocków LEGO. Pracownik będzie aktywnie uczestniczył we wszystkich fazach produkcji form mając przy tym możliwość wpływania na ich kształt oraz wygląd.
Zakres obowiązków:
 Planowanie, tworzenie, optymalizowanie i dostarczanie form do testowania oraz produkcji.
 Współpraca z zespołami, w których wykorzystywane są narzędzia typu CAD/ CAM IT, 3 i 5 osiowe frezarki CNC

Idealny kandydat:

 Dobra znajomość j. angielskiego.
 Min. 3-5 lat doświadczenia w produkcji form wtryskowych z warsztatu specjalizującego się w tworzeniu form wtryskowych lub z warsztatu inżynieryjnego.
 Wykształcenie kierunkowe/ techniczne.
 Wiedza dotycząca NX, HSM i programu Powermill będzie zaletą.
 Kreatywność i otwartość na dalszy rozwój zawodowy.

Oferta:
 Atrakcyjne wynagrodzenie,
 Legalne zatrudnienie wg duńskich standardów prawa pracy.
 Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w środowisku pracy opartym o najnowszą technologię i najwyższe standardy produkcji.
 Samodzielne i twórcze stanowisko pracy.
 Praca w firmie o światowej renomie &#8211; LEGO Ÿ

 Aplikacje
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane szczegółowego CV w języku angielskim oraz polskim zawierającego opis zakresu obowiązków na adres e-mail:

Agnieszka.motylska@adecco.com

W temacie email proszę podać numer referencyjny: F/ DK/ 10.14r.
Oferta dotyczy pracy za granicą. Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/&#8221;

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 27 Pazdziernik, 2014  11:04

Identyfikator: 527034

Wyświetleń: 2592