Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Elektromonterzy - Olsztyn

Olsztyn, Olsztyn,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Start People to jedna z wiod±cych Agencji Pracy na polskim rynku. Zapewniamy nowoczesne rozwi±zania HR w zakresie leasingu pracowniczego, rekrutacji, selekcji oraz payrollu. Nale¿ymy do grupy USG People N.V. &#8211; europejskiego lidera w¶ród firm doradztwa personalnego. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
Praca przy produkcji uzwojeñ.

Zakres obowi±zków:
-praca przy produkcji
-wykonywanie uzwojeñ do silników elektrycznych (AGD, RTV oraz wiêksze)

Wymagania:
-do¶wiadczenie w wykonywaniu uzwojeñ (min. rok)
-wykszta³cenie techniczne (mo¿e byæ zawodowe)

Oferujemy:
-umowê o pracê lub zlecenie
-wynagrodzenie akordowe
-praca od poniedzia³ku do pi±tku w godzinach 7:00 - 15:00

Zainteresowane osoby prosimy o wys³anie aplikacji (cv list motywacyjny) z podaniem
nr referencyjnego ELECTRO/06/10 na adres: gdy-rekrutacja@startpeople.pl/.

Prosimy o dopisanie nastêpuj±cej klauzuli: &#8222;Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbêdnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw± z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)&#8221;.

Og³oszenie dodane: Sroda, 07 Lipiec, 2010  11:14

Identyfikator: 198560

Wy¶wietleñ: 27794

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Olsztyn: Mieszkanie do wynajêcia, Jaroty
  2. Olsztyn-kpl umeblowane mieszaknie do wynajecia od zaraz-wchodzisz-mieszkasz
  3. olsztyn holandia
  4. Olsztyn - meble na wymiar
  5. Olsztyn-Belgia-Holandia-Olsztyn