Polska Darmowe Ogłoszenia
zmień miasto

Specjalista ds. utrzymania w ruchu obiektu

Świebodzin, Świebodzin,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Hotel ComfortBiznes Świebodzin z sukcesem na rynku od 2011 roku. W tym czasie zdążyło nas odwiedzić już kilka tysięcy osób, które gościliśmy w 34 przestronnych pokojach. Odwiedzają nas Klienci biznesowi jak również i osoby prywatne –z czego jesteśmy dumni.

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków w ramach pracy:

Nadzór nad funkcjonowaniem kotłowni, central klimatyzacji i wentylacji,
Zapewnienie sprawności działania elementów i urządzeń w obiekcie pracodawcy
Nadzór nad prawidłowością działania instalacji sanitarnej, wodnej, centralnego ogrzewania
Inne prace remontowe: malowanie/ tapetowanie/ naprawy

Od kandydatów oczekujemy:

Doświadczenie na podobnym stanowisku,
Dobra organizacja pracy,
Sumienność i dokładność,
Komunikatywność,
Zaangażowanie w powierzone zadania,
Dbałość o szczegóły,
Wysokie poczucie odpowiedzialności.
Oferujemy

-możliwość korzystania z usług w innych naszych hotelach
- Pracę w młodym zespole
-pozytywną atmosferę w pracy
-możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej.
-zapewniamy bezpłatne wyżywienie
-przystąpienie do innowacyjnego programu Sportbonus.
Jeżeli marzy ci się praca w fajnym miejscu ,z młodymi ludźmi w niepowtarzalnej atmosferze, koniecznie wyślij do nas swoje cv. Oczekujemy chęci do pracy, motywacji i zaangażowania w powierzone obowiązki.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 07 Grudzien, 2016  13:37

Identyfikator: 599938

Wyświetleń: 3353