Polska Darmowe Ogłoszenia
zmień miasto

Recepcjonistka

Tresna koło Żywca, Żywiec,

Centrum Wypoczynku ODYS w Tresnej k/Żywca to całoroczny ośrodek wypoczynkowy oferujący usługi hotelarsko-gastronomiczne, zaplecze sportowe i organizację eventów.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

RECEPCJONISTKA

Obowiązki:
• Recepcyjna obsługa klienta;
• Działania sprzedażowe i marketingowe
• Kompleksowa opieka nad klientem obiektu
• Budowanie nowych ofert
• działania organizacyjne przy planowaniu i realizacji eventów
Wymagania
• Doświadczenie w bezpośrednich kontaktach lub obsłudze klienta
• Umiejętność nawiązywania bezpośredniego i telefonicznego kontaktu z klientem
• Podstawowa wiedza o technikach i kanałach sprzedaży,
• komunikatywność i wysoka kultura osobista;
• dobra organizacja pracy;
• umiejętności obsługi programów pakietu MS Office
• Mile widziane doświadczenie lub wykształcenie w dziedzinie hotelarstwa lub turystyki;
Oferujemy:
• Umowę o pracę
• System wynagrodzenia, z zagwarantowanym stałym wynagrodzeniem oraz premią sprzedażową
• Szkolenia teoretyczne i praktyczne przygotowujące do pracy
• Możliwość podróży służbowych
• Pracę niedużym, młodym i dynamicznym zespole w pięknej lokalizacji nad Jeziorem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV na adres:

odys@hotelodys.pl/

tel 33 866 1076
Miejsce pracy : Tresna k/ Żywca

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PHT ODYS Sp. z o.o. dla realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 06 Wrzesien, 2016  08:42

Identyfikator: 592395

Wyświetleń: 2966