Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedawca na stacji LPG w Łęgowie, gm. Pruszcz Gdański

Łęgowo 83-031, ul. Spacerowa - stacja LPG Generon, Pozostałe miejscowości,

Firma GENERON przyjmie do pracy mężczyzn, sprzedawców na stacji LPG.
Spotkanie organizacyjne odbędzie się 20 marca 2012, o godzinie 12:00.
Miejsce: 83-031 Łęgowo, ul. Spacerowa - stacja LPG Generon.

Kontakt telefoniczny:
Adam Chałubowicz 663-667-000

lub e-mail: praca@generon.pl/
(w załączniku CV z nadrukowanym zdjęciem oraz list motywacyjny).

Wymagania:
- wysoka kultura osobista,
- umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z Klientem,
- komunikatywność, obowiązkowość, dyspozycyjność, lojalność.

Wymagane dokumenty na spotkaniu:
- CV z nadrukowanym lub przypiętym zdjęciem
- ksero ostatniego świadectwa pracy

Podstawowe obowiązki na stacji:
- tankowanie pojazdów,
- obsługa terminala płatniczego i kasy fiskalnej
- sprzedaż butli 11 kg z gazem,
- sprzedaż oleju opałowego,
- wypożyczanie przyczepek,
- utrzymanie porządku na terenie stacji LPG.

Oferujemy:
- wynagrodzenie od 1300 do 1500 pln netto,
- firmowy kombinezon

Ogłoszenie dodane: Sobota, 17 Marzec, 2012  15:22

Identyfikator: 385390

Wyświetleń: 174226