Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Reginalnt Manager Sprzedaży

Warszawa, Warszawa,

Naszym Klientem jest Hermes Energy Group działający na rynku gazu w Polsce. Firma oferuje produkty i usługi związane ze sprzedażą i dostawą gazu ziemnego. W związku z dynamicznym rozwojem, dbając o najwyższy poziom usług, firma poszukuje specjalistów na stanowisko:

Regionalny Manager Sprzedaży
Nr Ref: WJF16MSHE
Lokalizacja:Warszawa

Zakres obowiązków:
&#8226; Zarządzenie zespołem oraz jego skuteczna motywacja.
&#8226; Planowanie zatrudnienia i prowadzenie finalnych rekrutacji na stanowiska handlowe.
&#8226; Podejmowanie działań mających na celu eliminację zagrożeń związanych z rotacją pracowników.
&#8226; Efektywne przekazywanie wiedzy w terenie podległym pracownikom z zakresu sprzedaży, systemu pracy, procesów zachodzących w Departamencie Sprzedaży oraz wewnętrznych procedur Spółki.
&#8226; Bieżące monitorowanie wyników, poziomu wiedzy i ocena jakości pracy podległego zespołu.
&#8226; Przeprowadzanie wspierających wizyt u klientów wraz z Doradcami.
&#8226; Przeprowadzanie indywidualnych spotkań z pracownikami podsumowujących efekty ich pracy.
&#8226; Dbałość o pozytywny wizerunek firmy.
&#8226; Budowanie pozytywnych relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym.
&#8226; Pozyskiwanie i monitorowanie informacji o rynku z branży sprzedaży paliwa gazowego i konkurencji
&#8226; Terminowe tworzenie raportów dotyczących realizowanych zadań.
&#8226; Dystrybucja materiałów informacyjnych i promocyjnych do podległej grupy handlowców.

Wymagania:
&#8226; Doświadczenie w zarządzaniu zespołem - minimum 2 lata.
&#8226; Wykształcenie co najmniej średnie (mile widziana wiedza techniczna).
&#8226; Gotowość do pracy w terenie i bezpośredniego wspierania członków zespołu w trakcie spotkań.
&#8226; Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów realizacji zadań i szybkiego reagowania na zmiany.
&#8226; Samodzielność i elastyczność w działaniu.
&#8226; Łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość i nastawienie na współpracę.
&#8226; Wiedza niezbędna do skutecznego lidershipu w zespole sprzedażowym.
&#8226; Wysoka kultura osobista.
&#8226; Gotowość do wyjazdów służbowych (Prawo jazdy kat. B)
&#8226; Nastawienie na rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności.
&#8226; Dobra znajomość obsługi komputera oraz znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:
&#8226; Rozwojowe, dynamiczne, zgrane nowo tworzone środowisko pracy.
&#8226; Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia zawodowe.
&#8226; Przygodę!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@jobfinder.pl/
Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WJF16MSHE

Prośba o dodanie w CV klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.&#8221;

Ogłoszenie dodane: Piatek, 29 Kwiecien, 2016  10:54

Identyfikator: 581417

Wyświetleń: 1688