Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Pyskowice - Pracownik Produkcji

Pyskowice, Gliwice,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Max Power Sp. z o.o.
Dla naszego klienta &#8211; koreañskiej firmy produkuj±cej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Opis stanowiska :
Praca przy ta¶mie produkcyjnej przy montowaniu elementów plastikowych
Wymagania :
 Dobra organizacja w³asnej pracy
 Zdolno¶ci manualne
 Gotowo¶æ do pracy na 2 zmiany
 Wysoki poziom kultury osobistej

Oferujemy :
 Umowa o pracê ( agencja pracy tymczasowej)
 Umowa o pracê w pe³nym wymiarze czasu pracy
 Praca w szybko rozwijaj±cej siê firmie
 Mo¿liwo¶æ rozwoju

Osoby zainteresowane proszê o przesy³anie CV na adres:
praca_gliwice@max-power.com.pl/

lub kontakt telefoniczny: 501642956, 508047439

Og³oszenie dodane: Czwartek, 01 Grudzien, 2011  15:25

Identyfikator: 359212

Wy¶wietleñ: 3817

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Pracownik Magazynu B³onie. Praca Od Zaraz!
  2. Pracownik produkcji
  3. Pracownik hali (Przebudowa sklepu) - Sulechów
  4. pracownik hali- wyk³adanie towaru
  5. Pracownik Hali &#8211; Stoisko: Tekstylia Domowe