Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawicel - Reprezentant

Sosnowiec, Sosnowiec,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

CYFRA plus poszukuje osoby na stanowisko:

Handlowiec - Reprezentant
Miejsce pracy: sosnowiec
Region: ślask
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę, pozyskiwanie nowych, klientów oraz sprzedaż produktów cyfry plus
Wymagania:

łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
komunikatywność,
podstawowa umiejętność obsługi komputera,
zaangażowanie i dobra organizacja czasu pracy,
konsekwencja i wytrwałość w dążeniu do celu,
dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży usług finansowych.

Oferujemy:

pracę w systemie stała plus prowizja w oparciu o umowę o pracę,
wsparcie w okresie wdrożenia,
profesjonalne, bezpłatne szkolenia związane ze sprzedażą,
niezbędne narzędzia pracy,
korzystne wynagrodzenie,
rozwój w młodym dynamicznym zespole.

CV prosimy przesłać klikając: sosnowiec.cyfraplus@op.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 19 Sierpien, 2011  14:49

Identyfikator: 334094

Wyświetleń: 6812