Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kariera w Goldengg jako Doradca!!!!

Warszawa, Warszawa,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Ty też możesz dołączyć do najlepszych!!!
Rekrutacja na stanowisko: Doradca ds. Sprzedaży Kredytów Hipotecznych
Miejsce pracy: Warszawa

Od kandydatów oczekujemy:
- zainteresowania tematyką finansową
-doświadczenia w sprzedaży
-udokumentowanych sukcesów zawodowych
-umiejętność aktywnego pozyskiwania klientów i nawiązywania długotrwałych relacji
-silnej motywacji
-ambitności i otwartości na nowe wyzwania

Zakres obowiązków:
-opracowanie, identyfikację potrzeb klienta w celu dopasowania optymalnej oferty
-pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie relacji z obecnymi
-stałe poszerzenie własnej wiedzy

Oferujemy:
-możliwo ść podnoszenia kwalifikacji
-pakiet atrakcyjnych szkoleń wdrażających na stanowisko pracy
-możliwość wsparcia finansowego w pierwszych miesiącach pracy
-wyjątkową partnerska kulturę pracy firmy
obiektywne kryteria awansu zawodowego

Szukamy ludzi takich jak my: otwartych , bystrych, przedsiębiorczych i zdeterminowanych do osiągnięcia sukcesów w życiu:

Jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie - DOŁĄCZ DO NAS
CV i List Motywacyjny prosimy wysłać na adres :

beata.chrost@goldenegg.pl/

W tytule maila należy podać stanowisko w którym kandydat chce podjąć działalność.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 31 Sierpien, 2010  10:35

Identyfikator: 218827

Wyświetleń: 7246