Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierowca Kat. B i/lub C - Szczecin

Szczecin, Szczecin,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Firma z branży spożywczej zatrudni KIEROWCĘ Kat. B i/lub C.
Miejsce pracy: Szczecin.

Główne obowiązki: terminowa dostawa towaru w powierzonym terenie (Szczecin i okolice)- jednodniowe trasy.

Wymagane czynne prawo jazdy kategorii B i/lub C, doświadczenie na podobnym stanowisku, książeczka sanitarno-epidemiologiczna. Mile widziany ukończony kurs na przewóz rzeczy/świadectwo kwalifikacji.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat). Możliwość premii.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem linku (poprzez skopiowanie i wklejenie do przeglądarki):

goo.gl/K2Lc7W

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 09 Sierpien, 2016  12:07

Identyfikator: 589961

Wyświetleń: 5221