Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

pakowacz

Ostrów, Kalisz, Ostrzeszów, Ostrów Wielkopolski,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Szanowni Państwo,

Międzynarodowa firma archiwizacyjna, IRON MOUNTAIN Polska Sp. z o.o. poszukuje studenta lub osoby uczącej się do 26. roku życia.

Specyfikacja pracy:
&#8226; Stanowisko: pakowacz
&#8226; Zakres obowiązków: pomoc w procesie przejmowania dokumentacji od klientów, pakowanie dokumentów do pudeł archiwizacyjnych, załadunek/rozładunek transportu
&#8226; Miejsce pracy: Kalisz, Ostrzeszów, Ostrów Wlkp. (każde z tych miast po kolei)
&#8226; Praca od: 06.05.2010
&#8226; Praca do: czas nieokreślony (około tygodnia)
&#8226; Czas pracy: poniedziałek &#8211; piątek, 8:00 &#8211; 17:00
&#8226; Stosunek pracy: umowa-zlecenie
&#8226; Wynagrodzenie: stawka godzinowa, 8 pln brutto/h
&#8226; Wymagania: chęć do pracy
&#8226; Osoba kontaktowa: Paweł Olejnik, kom. 609-301-584, email: pawel.olejnik@ironmountain.pl/

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 04 Maj, 2010  07:55

Identyfikator: 175440

Wyświetleń: 61752