Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

krawcowa, szwaczka

Kraków, Kraków,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

KRAWCOWA/SZWACZKA

Miejsce pracy: KRAKÓW

Opis stanowiska pracy

- praca na samodzielnym stanowisku w punkcie krawieckim
- wykonywanie us³ug krawieckich tj.: szycie, przeróbki

Wymagania

- do¶wiadczenie w zawodzie krawcowej, szwaczki
- sprawno¶æ manualna
- rzetelno¶æ
- profesjonalne podej¶cie do pracy

Oferujemy

- Dobre warunki pracy
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby proszê o przes³anie swojego CV na adres:

cv@ertagrupa.pl/ z dopiskiem KRAWCOWA/ SZWACZKA

Og³oszenie dodane: Wtorek, 20 Kwiecien, 2010  15:57

Identyfikator: 171504

Wy¶wietleñ: 37524

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. KRAWCOWA Z DO¦WIADCZENIEM
  2. KRAWCOWA - US£UGOWY ZAK£AD KRAWIECKI STYL
  3. Krawcowa
  4. Szwaczka
  5. Szwaczka