Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Szwaczka

Kraków, Kraków,

New Horizon &#8211; zajmuje się szeroko rozumianym outsourcingiem kadrowym, doradztwem personalnym i pośrednictwem pracy. Należymy do międzynarodowej grupy Alertec- firmy, która działa w krajach Beneluksu i w Niemczech, a obecnie w związku z dynamicznym rozwojem otwiera oddziały w Polsce.

New Horizon Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej, dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Szwaczka

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref: SZ/KRK/2010

Zakres obowiązków:

- produkcja odzieży z zachowaniem odpowiedniego poziomu wydajności
- obsługa maszyn szwalniczych (overlock i/lub stębnówka lub podszywarka)

Wymagania:

- ukończona szkoła o profilu odzieżowym
- doświadczenie w obsłudze maszyn szwalniczych
- chęć do pracy
- dyspozycyjność

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy na stanowisku szwaczki w firmie produkcyjnej

Oferujemy:

- szkolenie stanowiskowe
- umowę o pracę tymczasową
- pracę od poniedziałku do piątku (+ jedna sobota w miesiącu)
- pracę w godzinach 14.00 &#8211; 21.30

Kontakt:

Aplikacje prosimy składać na adres krakow@new-horizon.eu wpisując w temacie wiadomości nr ref.: SZ/KRK/2010

Do CV prosimy dołączyć następującą klauzulę:

&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez Holding Alertec reprezentowany przez firmę New Horizon Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz. 833)"

Ogłoszenie dodane: Piatek, 02 Kwiecien, 2010  11:25

Identyfikator: 165889

Wyświetleń: 43277