Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik hali (Przebudowa sklepu) - Sulechów

Sulechów, Sulechów,

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl/ - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

PRACOWNIK MARKETU (PRZEBUDOWA SKLEPU) &#8211; praca czasowa

Lokalizacja: Sulechów

Zakres obowiązków:
- pomoc przy przebudowie sklepu :wymiana etykiet cenowych.

Wymagania:
- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
-umiejętność pracy w zespole,
-podstawowa umiejętność obsługi komputera,
- mile widziane doświadczenie w obsłudze skanera.

Oferujemy:
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- praca również dla osób uczących się lub studiujących.

Kontakt:
Zainteresowane osoby, prosimy o składanie aplikacji - CV drogą elektroniczną na adres e-mail z dopiskiem Sulechów przebudowa/market)

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm)

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie dodane: Sroda, 28 Sierpien, 2013  10:22

Identyfikator: 475949

Wyświetleń: 439978