Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukujemy SprzedawcÓw Do Sklepu Obuwniczego

Susz, Susz,

Ogólnopolska sieć sklepów obuwniczych "Viola" zatrudni panie lub panów do pracy w swoim sklepie w Suszu.
Oferujemy:
-umowę o pracę;
-stosowne wynagrodzenie;
-miłą atmosferę;
-ciekawą pracę.
Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
- znajomość zasad związanych z obsługą klienta;
- rzetelność, sumienność, umiejętność organizacji pracy, kultura osobista;
- pełne zaangażowanie w powierzone obowiązki.
Obowiązki:
- obsługa klienta;
- sprawdzanie i wykładanie dostaw;
- dbanie o porządek w sklepie;
- obsługa programu sprzedażowego, kasy fiskalnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@sklepyviola.pl/ wpisując w temacie wiadomości miejscowosc, której aplikacja dotyczy.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 22 Grudzien, 2011  11:49

Identyfikator: 363734

Wyświetleń: 569376