Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Operator/ka Maszyn Pralniczych

Bêdzin, Katowice,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z miejscowo¶ci Bêdzin kandydatów na stanowisko:

OPERATOR/KA MASZYN PRALNICZYCH

Opis stanowiska:
- sortowanie i podawanie bielizny do magla
- praca na terenie Bêdzina

Od kandydatów oczekujemy:
- do¶wiadczenie przy obs³udze maszyny pralniczej- mile widziane
- gotowo¶æ do pracy w systemie III zmianowym od pn.-sb.
- umiejêtno¶æ pracy w zespole
- dyspozycyjno¶æ

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
- umowê zlecenie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- mo¿liwo¶æ zatrudnienia w przysz³o¶ci na sta³e u naszego Klienta

Zainteresowane osoby prosimy o wys³anie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja.legnica@mrjob.pl/ w tytule maila prosimy o wpisanie OPE.PRALNI/ 2014

Prosimy o za³±czenie klauzuli: "Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).

Og³oszenie dodane: Czwartek, 27 Marzec, 2014  14:04

Identyfikator: 501593

Wy¶wietleñ: 175392

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Maszyny do ma³ej cukierni sprzedam
  2. Maszynowy natryskn g³adzi gipsowej
  3. maszyna do krêcenia rur
  4. maszyny szwalnicze
  5. maszyna le¶na Gremo 804A