Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Merchandiser - Serwisant

Kłodzko e'Leclerk, Kłodzko,

Polska Grupa Merchandisingowa Sp. z o.o. zatrudnia ponad 3000 merchandiserów, którzy pracują we wszystkich hipermarketach i wybranych supermarketach na terenie całego kraju. Celem naszej firmy jest zapewnienie producentom z branży FMCG dostępności produktów na półkach sklepowych oraz ich prawidłową ekspozycję. PGM, chcąc zapewnić swoim Klientom wysoce specjalistyczny serwis, skupia się całkowicie na merchandisingu z uwzględnieniem zasad marketingu i standardów obowiązujących w handlu.

Zadania:

* wykładanie towaru,
* dbanie o ekspozycję towarów,

Wymagania:

* książeczka zdrowia (badania ogólne, SANEPID),
* telefon komórkowy,
* dyspozycyjność (gotowość do pracy od poniedziałku do soboty, godziny ranne, możliwość pracy w nocy),
* mile widziane doświadczenie na stanowisku merchandisera oraz dostęp do Internetu,

Oferujemy:

* umowę-zlecenie,
* pakiet szkoleń,
* atrakcyjne wynagrodzenie,
* dla najlepszych możliwość awansu na stanowisko Supervisor'a,

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 12 Kwiecien, 2011  18:44

Identyfikator: 296583

Wyświetleń: 157407