Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Merchandiser Gliwice

Gliwice, Gliwice,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Agencja Merchandisingowa PMT Marketing System ogłasza rekrutację na stanowisko:

Merchandiser
Gliwice

Zakres obowiązków:
-ekspozycja towarów w hipermarketach od poniedziałku do piątku w godzinach nocnych
-raportowanie,
-nadzór nad stanem zapasów

Oczekujemy:
- aktualnej książeczki Sanepidu,
- studentów, osób uczących się, bezrobotnych,

Oferujemy:
- atrakcyjne premiowane stawki
- umowę zlecenie z możliwością umowy o pracę.
- stałą współpracę lub pracę dorywczą,
- szkolenie wprowadzające,
- możliwość zwrotu kosztów dojazdu

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail:

mwawoczny@pmt.com.pl/

Lub kontakt telefoniczny:

502 125 315

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 15 Luty, 2010  10:00

Identyfikator: 150955

Wyświetleń: 53260