Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kariera w Goldenegg jako Doradca!!!!

Warszawa, Warszawa,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Ty też możesz dołączyć do najlepszych!!!
Rekrutacja na stanowisko: Doradca ds. Sprzedaży Kredytów Hipotecznych

Miejsce pracy: Warszawa

Od kandydatów oczekujemy:
- badanie potrzeb Klienta w celu dopasowania optymalnej oferty
- aktywna sprzedaż produktów
- budowanie i utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji z Klientem
- stałe poszerzanie własnej wiedzy
-nawiązywanie kontaktów z partnerami

Zakres obowiązków:
- zainteresowania tematyką finansowa
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży
- ambitności i otwartości na nowe wyzwania
- łatwości nawiązywania kontaktów
- umiejętność pozyskiwania klientów

Oferujemy:
- możliwość podnoszenia kwalifikacji
- pakiet atrakcyjnych szkoleń wdrażających na stanowisko pracy
- wyjątkową partnerską kulturę pracy firmy
- obiektywne kryteria awansu zawodowego
- motywujący system wynagrodzeń

Szukamy ludzi takich jak my: otwartych, bystrych, przedsiębiorczych i zdeterminowanych do osiągnięcia sukcesów w życiu :
- Jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie **** DOŁĄCZ DO NAS
CV i List Motywacyjny prosimy przesłać na adres:
beata.chrost@goldenegg.pl/
W tytule maila proszę podać stanowisko w którym kandydat chce podjąć działalność.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 15 Grudzien, 2010  14:21

Identyfikator: 255371

Wyświetleń: 9047