Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Grupy sprzedażowe

Woj. świętokrzyskie, Kielce,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma podejmie współpracę z:

Grupami sprzedażowymi

Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie

Zakres obowiązków:

-Bezpośredni kontakt z Klientami
-Pozyskiwanie Klientów indywidualnych i biznesowych
-Aktywna sprzedaż usług
-Realizacja planów sprzedażowych
-Monitorowanie i raportowanie wyników pracy

Wymagania:

-Doświadczenie w sprzedaży
-Wysoka kultura osobista
-Dążenie do założonego celu
-Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z ludźmi
-Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
-Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

-Sprzedaż atrakcyjnych produktów i usług
-Wysokie wynagrodzenie
-Atrakcyjny system szkoleń
-Niezbędne narzędzia pracy
-Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji poprzez portal.

Prosimy o dopisanie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 22 Grudzien, 2015  09:03

Identyfikator: 570725

Wyświetleń: 3997