Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Technik serwisu turbin wiatrowych

Lipniki, woj. opolskie, niedaleko Wrocławia, Wroclaw,

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, Sprzedaż i Marketing, Call Center, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym. Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 593/3.

Międzynarodowa firma zajmująca się energetyką wiatrową obecnie poszukuje osób na stanowisko Technika serwisu turbin wiatrowych.

Nr ref.: TT/MN/TOP
Lokalizacja: Lipniki (woj. opolskie, niedaleko Wrocławia).

Wymagania:

&#8226; Wykształcenie techniczne elektryczne
&#8226; Uprawnienia SEP do 1kv
&#8226; Umiejętność lokalizowania i usuwania awarii
&#8226; Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
&#8226; Gotowość do relokacji

Zakres obowiązków:

&#8226; Bieżąca obsługa turbin wiatrowych
&#8226; Diagnozowanie przyczyn awarii elektrycznych i usuwanie usterek
&#8226; Konserwacja układów elektrycznych (okablowania) w turbinach wiatrowych

Oferujemy:

&#8226; Pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
&#8226; Możliwość rozwoju w strukturach firmy
&#8226; Profesjonalne szkolenia

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres k.kapuscinska@kellyservices.pl/. W temacie wiadomości prosimy koniecznie zamieścić numer referencyjny TT/MN/TOP.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833."

Informujemy jednocześnie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Jeżeli nie spełniasz wszystkich kryteriów - aplikuj do naszej bazy kandydatów!

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 25 Sierpien, 2011  15:17

Identyfikator: 335590

Wyświetleń: 91381