Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Prawnik/Psycholog/Ekonomista

Kraków, Kraków,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Fundacja Sławpol działa dynamicznie od czterech lat na rynku polskim. Specjalizuje się w pomocy osobom bezrobotnym, niepełnosprawnym i potrzebującym materialnego wsparcia. W związku z dynamicznym rozwojem naszej Fundacji poszukujemy kandydatów na stanowisko:
- wolontariat
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
o Pomoc informacyjno-poradnicza
o Profesjonalne porady prawne
o Szkolenia zawodowe, przekwalifikowania / doradztwo dotyczące zakładania firmy
o Pośrednictwo pracy
o Działalność wspomagająca rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości
o Działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych
Wymagania:
o Wykształcenie wyższe kierunkowe
o Samodyscyplina
o Zaangażowanie i chęć do pracy
o Niekaralność
o Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
o Elastyczny czas pracy
o Przyjazną atmosferę pracy
o Duże możliwości rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego w na adres: limanowa@fundacja-slawpol.eu z dopiskiem &#8222;Praca wolontariat&#8221;

Uprzejmie informujemy ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 10 Marzec, 2010  17:24

Identyfikator: 158647

Wyświetleń: 29364